Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

25 січ. 2018

В 2015 році уряд України ухвалив нове антикорупційне законодавство, яке зобов’язало всі державні установи розробити антикорупційні програми на основі оцінки ризиків. Водночас з цим, Національне агентство з питань запобігання корупції розробило методологічні вказівки щодо оцінки корупційних ризиків, а також рекомендації для державних органів щодо розробки відповідних програм.

Керуючись цими настановами, в 2017 році Міністерство оборони України створило комітет з оцінки корупційних ризиків, який визначив ключові зони ризику в оборонній сфері. В своїй статті для ETHIC Intelligence Олексій Соловйов, який входив до складу цього комітету, наводить вичерпний перелік найбільш ризикових напрямів в секторі безпеки і оборони, серед яких закупівлі, забезпечення житлом, управління кадрами та інші.

Повний текст статті доступний англійською за посиланням.

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше