Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

5 лют. 2016

Минулого року головне військове відомство країни позбавило посад 80 чиновників, серед яких - керівники департаментів, які відповідають за використання коштів.

Про це повідомив працівник проектного офісу реформ Міністерства оборони України Максим Колесніков під час ефіру «5 каналу», інформує Аналітична Служба Новин.

«Минулого, 2015 року, було звільнено за підозрою в корупції близько 80 осіб. Також було змінено керівників декількох департаментів, саме економічного спрямування, які відповідають за те, як використовуються кошти», - розповів він.

Також Колесніков додав, що в Міноборони і в армії в цілому досі існує потужна корупція.

«Вона існує - крали, крадуть і ще будуть красти, це життя. І наше завдання - це зменшити. По-перше, звичайно, це електронні закупівлі. Ми намагаємося хоч якось відкрити громадськості, хто і що купує, за якою ціною і як це потім поставляється. Це електронний документообіг і електронний облік, бо,  коли це все на папірцях - втратили і забули, чого і скільки було», - резюмував Колесніков.

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше