Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

10 бер. 2017

Президент України Петро Порошенко запропонував Верховній Раді звільнити від обов'язку заповнювати електронні декларації військовослужбовців-контрактників та мобілізованих бійців,- про це повідомляє Дзеркало Тижня.

Законопроект №6712 про внесення змін до закону "Про запобігання корупції" зареєстрований у парламенті в п'ятницю, 10 березня.

Зокрема, проект передбачає виведення з-під дії закону мобілізованих військовослужбовців, військових-контрактників, курсантів вищих військових навчальних закладів, а також вищих навчальних закладів, в яких є військові інститути, факультети та кафедри військової підготовки.

У пояснювальній записці необхідність змін мотивується тим, що "тільки збір та підготовка документів, необхідних для заповнення декларації, потребує значного часу і особистої присутності військовослужбовця (наприклад, оформлення електронного цифрового підпису, отримання довідки про доходи військовослужбовця з місця проходження служби або в органах Державної фіскальної служби України). Зазначене може призвести до масового залишення місць проходження служби в зоні проведення антитерористичної операції".

Крім того, у записці вказано на необхідність доступу декларанта до персонального комп'ютера і захищеного з'єднанню в мережі Інтернет, що не завжди можливо забезпечити в зоні АТО.
 

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше