Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

14 бер. 2017

Тривалість судового розгляду справ є чи не найболючішою проблемою в роботі САП і НАБУ,- заявив голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький у своєму інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Коментуючи заяви громадських організацій про те, що САП не проявляє активності в прискоренні розгляду переданих до суду справ, глава САП зазначив, що законодавством не передбачені відповідні механізми, і будь-які дії в цьому напрямку можуть розцінюватися як тиск на суд.

"Численним громадським організаціям легко "судити", бо відповідальності не несуть за слова. А в нас все по-іншому. Тривалість судового розгляду справ є чи не найболючішою проблемою в роботі САП та НАБ України, оскільки ми розуміємо, що затримання, оголошення підозр це один з етапів притягнення осіб до кримінальної відповідальності, а основна наша мета - це обвинувальні вироки суду. Однак, на превеликий жаль, чинне законодавство не надає можливості прокурорам впливати на оперативність судових розглядів справ, оскільки згідно закону прокурор знаходиться в рівних умовах з стороною захисту. Все інше можна буде трактувати як тиск на судову гілку влади", - підкреслив Холодницький.

Разом з тим, він зазначив, що незважаючи на завантаженість, яка, за його даними, в середньому становить 1 прокурор САП на 9 детективів НАБУ, за весь період діяльності САП, жодне судове засідання не було відкладено через неявку працівників прокуратури.

 

 

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше