Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

17 трав. 2017

Посадовця одного із відділів Кіровоградського обласного військового комісаріату затримала за хабарництво Служба безпеки України спільно з прокуратурою.

Про це повідомили в прес-службі СБУ.

Зловмисник систематично здирав гроші з призовників за видачу «білих» квитків про непридатність до військової служби за станом здоров’я.

Правоохоронці затримали хабарника під час одержання неправомірної вигоди у сумі десяти з половиною тисяч гривень від чергового призовника.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо оголошення затриманому про підозру.

Тривають слідчі дії. 

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше