Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

11 бер. 2017

Міжнародний валютний фонд (МВФ) погодився продовжити процедуру запуску діяльності антикорупційного суду в Україні,- йдеться на сайті "Українські новини".

Це випливає з підсумковій редакції меморандуму про співпрацю з МВФ, з вмістом якій вдалося ознайомитися Українським новинам і її порівняння з первинних пропозиціями фонду.

Початово МВФ пропонував закріпити в меморандумі зобов'язання прийняти у Верховній Раді законодавчу базу для забезпечення роботи антикорупційних судів до кінця березня 2017 року. Згідно з підсумковим меморандумом законодавча база повинна бути підготовлена і подана до ВР до середини квітня і прийнята парламентом до середини червня.

Процедура відбору суддів Вищою кваліфікаційною комісією і подання їх кандидатур Вищою радою правосуддя Президенту України для призначення повинні пройти до середини січня 2018 року.

Антикорупційний суд має почати свою роботу до кінця березня 2018 року.

Міністр фінансів Олександр Данилюк підтвердив, що згідно з домовленістю з МВФ законодавча база для забезпечення роботи антикорупційних судів повинна бути готова і подана в парламент до середини квітня і прийнята Радою до середини червня 2017 року.

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше