Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

13 лют. 2016

У поточному році оборонне відомство має намір зосередитися на усуненні корупційних ризиків, пов'язаних із забезпеченням учасників військової операції в Донбасі.

Міністерство оборони України має намір розширити співпрацю з Північноатлантичним альянсом (НАТО), колегами з Великобританії і організацією Transparency International для розвитку Системи боротьби з корупцією, повідомляють РІА Новини України з посиланням на прес-службу оборонного відомства.

"Міністерство оборони також посилить внутрішній контроль за системою і процедурами електронних закупівель, постачанням і наданням послуг, обліком військового майна, а також розширить співпрацю з оборонними відомствами Великобританії та Норвегії, НАТО і міжнародною організацією Transparency International з питань розвитку Системи боротьби з корупцією", - йдеться в повідомленні міністерства.

У той же час, згідно з повідомленням, у поточному році оборонне відомство має намір зосередитися на усуненні корупційних ризиків, пов'язаних із забезпеченням учасників військової операції в Донбасі. Боротьба з корупцією стала одним з пріоритетних напрямків роботи української влади на тлі спроби зближення з країнами Заходу. Парламент України в жовтні 2014 року утворив Національне антикорупційне бюро, завдання якого - протидія кримінальним корупційним правопорушенням, вчиненим посадовими особами.

Питання ефективної боротьби з корупцією гостро стоїть також на шляху міжнародного фінансування Києва та лібералізації візового режиму з ЄС. З лютого 2014 року влада створила вже шість нових антикорупційних відомств.

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше