Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

Міністерство оборони України до 2019 року впровадить систему внутрішнього контролю за стандартами НАТО

15 лют. 2018
Міністерство оборони України до 2019 року впровадить систему внутрішнього контролю за стандартами НАТО

За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

В ексклюзивному інтерв’ю інформагенції Інтерфакс-Україна Стівен Сільверстайн розповів, що Міністр оборони України Степан Полторак публічно заявив про необхідність впровадження в міністерстві повністю відкритих та прозорих формальних процесів і процедур за стандартами НАТО.

«Зараз ми аналізуємо діючі процедури укладання договорів, організації логістики та бюджетування для того, щоб надалі забезпечити надійний контроль та мінімізувати ризики шахрайства, невиправданих витрат та кримінальних вчинків», — розповів пан Сільверстайн, додавши, що нова система має на меті боротись з корупційними порушеннями задовго до їхнього скоєння.

«Ще одне ускладнення на шляху протидії корупції, який обрав міністр, — це те, що йому доводиться мати справу з державними підприємствами. Я розумію, коли вам потрібні такі підприємства для виробництва або придбання секретних видів озброєння. Однак в них немає потреби для закупівлі беретів. Як немає потреби і в посередниках, які заробляють на військовому замовленні», — підкреслив американський радник.

За словами Сільверстайна, «українці достатньо кваліфіковані для укладання чесних та прозорих договорів. Вам не треба засекречувати прості закупівлі».

Останні новини