Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

14 бер. 2017

Конституційний Суд почав розгляд конституційності окремих положень закону "Про запобігання корупції",- передають Українські Новини.

Таким чином, КС почав розгляд справи за конституційним поданням 48 депутатів Верховної Ради про відповідність Конституції (конституційності) окремих положень закону "Про запобігання корупції" та ст. 366-1 Кримінального кодексу.

Ініціатори звернення просять КС визнати неконституційними деякі норми закону про електронне декларування, зокрема норму про декларування доходів родичів чиновників.

Також депутати просять КС скасувати можливість притягнення чиновників до кримінальної відповідальності за зумисне подання недостовірних відомостей у електронній декларації.
 

Останні новини

 • Перспективи продовження співпраці вітчизняного оборонного відомства з Центром CIDS за новим Проектом на 2019-2021 роки за напрямками зміцнення доброчесності та запобігання корупції та здійснення державних закупівель

  докладніше
 • За словами координатора програми внутрішнього контролю Міноборони США Стівена Сільверстайна, нова система підвищить рівень довіри США та інших країн-донорів до українського оборонного відомства.

  докладніше
 • Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

  докладніше
 • Уряд США є затятим прихильником створення антикорупційного суду, до складу якого мають входити належним чином перевірені судді

  докладніше