Корупція в армії вбиває! Повідом про випадки зловживань!

Іноземні радники: «Міністерство оборони випереджає інші українські відомства за темпами впровадження міжнародних стандартів внутрішнього аудиту»

6 лют. 2018
Іноземні радники: «Міністерство оборони випереджає інші українські відомства за темпами впровадження міжнародних стандартів внутрішнього аудиту»

Сьогодні, 6 лютого, відбулась зустріч Міністра оборони України Степана Полторака, іноземного радника від Великої Британії Філа Джонса та директора аудиторської фірми UK Audit Company Джона Чесшира.

Під час зустрічі сторони обговорили підсумки впровадження рекомендацій щодо покращення внутрішнього аудиту в Міноборони України за підсумками зовнішньої оцінки, яку проводили незалежні аудитори за підтримки британського уряду.

За словами британських експертів, Департамент внутрішнього аудиту українського оборонного відомства зміг успішно виконати всі рекомендації. «На нашу думку, Міноборони України зараз випереджує всі інші відомства за темпами впровадження міжнародних стандартів в системі внутрішнього аудиту», — розповів Філ Джонс. — «План дій на 2017 рік впроваджено повністю. Ми задоволені таким результатом».

Джон Чесшир при цьому підкреслив, що внутрішні аудитори Міністерства оборони зробили все необхідне, щоб впровадити міжнародні стандарти на найкращі практики в своїй повсякденній роботі.

На думку Степана Полтора, впровадження міжнародного досвіду йде на користь системі внутрішнього аудиту МОУ. Під час зустрічі він відзначив внесок іноземних партнерів та подякував радникам за їхню роботу в створенні прозорої та ефективної системи внутрішнього контролю в Міноборони України.

Останні новини